MAPS.ME دنیای آفلاین در دستان شما

Application بسیار کاربردی maps.me حاوی نقشه های آفلاین کل دنیاست که اطلاعات بسیار جزئی و دقیق از نقشه شهرها، جاده ها، اماکن اقامتی، مراکز خرید، خدمات عمومی و حتی آبخوری ها! را در گوشی هوشمند شما ارائه می دهد.

mapsme

به کمک maps.me شما قادر به مسیریابی، تخمین فاصله خواهید بود. به طورکلی سرعت بالا، آفلاین بودن، جزئیات زیاد و جهانی بودن آن را می توان ویژگی های شاخص این Application دانست.

appsection_bg_03

پس از نصب maps.me با رفتن بر روی نقشه هر کشور نیاز دانلود آن نقشه را خواهید دید که بر اساس نیازتان نقشه های مورد نظر را دانلود کرده و پس از آن امکان استفاده آفلاین را خواهید داشت.

این نرم افزار کاملا کد باز است و توسعه دهندگان امکان ویرایش آن را دارند.

سوالات متداول در maps.me

راهنمای maps.me

googleplay

ios

 

پست های مرتبط:

آفلاین گردی به سبک Triposo triposo یکی از اپلیکیشن های مهم در گشت و گذار در دنیاست. یکی از مهمترین ویژگی های آن استفاده آفلاین است. با داشتن triposo لیست کاملی از جاذبه ها، اماکن اقامتی و توضیحات مختصری در ارتباط با مقصد گردشگر...
Tripadvisor ابزار و مشاوری قدرتمند بدون شک این روزها کمتر کسی است که به گشت و گذار در دنیا بپردازد و با لوگوی معروف tripadvisor درورودی اماکن اقامتی و رستوران ها و ...آشنا نباشد. وب سایت و اپلیکیشنی نام آشنا که با طبقه بندی خاص خود ...